Spadek Pietrzykowskiego
Po porażce z Przemysławem Ryńskim Ireneusz Pietrzykowski został drugim spadkowiczem w Typowań Ekspertów KF, po Damianie Chrzanowskim. W trudnym położeniu znalazł się Rafał Szymczyk, którego w ostatniej kolejce czeka starcie z bijącym się o podium Markiem Brudkiem. Duże znaczenie ma potyczka Sławomira Stachury z Marcinem Kołodziejczykiem, zawodnicy od 11 lokaty do 16 są zagrożeni degradacją.
Typowania Ekspertów KF Jesień 2018
1 |
Marek Bęben |
16 |
38 |
11 |
5 |
0 |
28-11 |
17 |
2 |
Mateusz Gwizd |
16 |
28 |
7 |
7 |
2 |
25-18 |
7 |
3 |
Marek Brudek (b) |
16 |
26 |
7 |
5 |
4 |
26-20 |
6 |
4 |
Michał Żyła |
16 |
26 |
7 |
5 |
4 |
17-18 |
-1 |
5 |
Karol Armata |
16 |
25 |
7 |
4 |
5 |
25-19 |
6 |
6 |
Sławomir Wojtasiński |
16 |
25 |
7 |
4 |
5 |
23-16 |
7 |
7 |
Dominik Szymkiewicz |
16 |
25 |
7 |
4 |
5 |
18-18 |
|
8 |
Mariusz Ludwinek |
16 |
23 |
7 |
2 |
7 |
17-22 |
-5 |
9 |
Grzegorz Kundera |
16 |
22 |
5 |
7 |
4 |
18-15 |
3 |
10 |
Grzegorz Figarski |
16 |
21 |
6 |
3 |
6 |
15-19 |
-4 |
11 |
Sławomir Stachura |
16 |
19 |
5 |
4 |
7 |
18-21 |
-3 |
12 |
Marcin Kołodziejczyk (b) |
16 |
19 |
5 |
4 |
7 |
15-18 |
-3 |
13 |
Przemysław Cichoń (m) |
16 |
19 |
5 |
4 |
7 |
15-14 |
1 |
14 |
Karol Stalmasiński (b) |
16 |
18 |
4 |
6 |
6 |
15-13 |
2 |
15 |
Przemysław Ryński |
16 |
17 |
4 |
5 |
7 |
21-25 |
-4 |
16 |
Rafał Szymczyk (b) |
16 |
16 |
4 |
4 |
8 |
17-24 |
-7 |
17 |
Ireneusz Pietrzykowski |
16 |
14 |
3 |
5 |
8 |
14-21 |
-7 |
18 |
Damian Chrzanowski |
16 |
10 |
2 |
4 |
10 |
10-24 |
-14 |
Liderzy: 1 Bęben / Szymczyk / Szymkiewicz 2 Bęben / Szymkiewicz 3-10 Szymkiewicz 11-17 Bęben
16 kolejka |
||
1 Cichoń – 12 Stachura |
1:0 |
|
3 Kołodziejczyk – 16 Kundera |
2:2 |
|
5 Ludwinek – 4 Chrzanowski |
2:0 |
|
15 Wojtasiński – 10 Gwizd |
2:3 |
|
9 Żyła – 14 Szymkiewicz |
0:0 |
|
11 Szymczyk – 18 Armata |
0:2 |
|
13 Ryński – 8 Pietrzykowski |
2:0 |
|
17 Stalmasiński – 7 Brudek |
2:2 |
|
6 Bęben – 2 Figarski |
2:1 |
|
17 kolejka |
||
14 Szymkiewicz – 5 Ludwinek |
|
|
2 Figarski – 15 Wojtasiński |
|
|
18 Armata – 1 Cichoń |
|
|
7 Brudek – 11 Szymczyk |
|
|
4 Chrzanowski – 13 Ryński |
|
|
16 Kundera – 9 Żyła |
|
|
10 Gwizd – 6 Bęben |
|
|
8 Pietrzykowski – 17 Stalmasiński |
|
|
12 Stachura – 3 Kołodziejczyk |
|
|