2012 Kostomłoty
28 Turniej Grudniowy
8.12.2021, wtorek – Hala Kostomłoty
Kategoria 2012
WICHER 2012 I – WICHER 2012 II 1:3
Bruno Januchta – Kacper Marcinkowski 2, Błażej Pałka.
ORLĘTA 2012 I – ORLĘTA 2012 II 4:0
Piotr Wawrzonkiewicz 2, Antoni Kozłowski 2.
ASTRA 2012 I – ASTRA 2012 II 1:1
Jakub Kwiatek – Wojciech Murawski.
ORLĘTA 2012 III – BASZTA 2012 0:7
Julian Jaguś 3, Filip Dziewięcki 2, Hubert Stępień, Marcel Warzecha.
WICHER 2012 II – ORLĘTA 2012 I 1:3
Kacper Marcinkowski – Igor Kundera 3.
ORLĘTA 2012 II – WICHER 2012 I 1:2
Jerzy Plewa – Bruno Januchta 2.
ASTRA 2012 II – ORLĘTA 2012 III 1:0
Wojciech Murawski.
BASZTA 2012 – ASTRA 2012 I 2:0
Julian Jaguś, Marcel Warzecha.
WICHER 2012 I – ORLĘTA 2012 I 1:3
Bruno Januchta – Antoni Kozłowski 2, Igor Kundera.
ORLĘTA 2012 II – WICHER 2012 II 2:0
Sebastian Pisarczyk, Jan Stępień.
ASTRA 2012 I – ORLĘTA 2012 III 1:2
Ignacy Jamioł – Mikołaj Nowotniak, Aleksander Radek.
BASZTA 2012 – ASTRA 2012 II 6:0
Julian Jaguś 3, Hubert Stępień, Marcel Warzecha, Filip Dziewięcki.
ORLĘTA 2012 III – WICHER 2012 I 2:0
Jakub Cegielski, Marcel Grzegorczyk.
ORLĘTA 2012 I – ASTRA 2012 I 0:1
Maksym Fąfara.
WICHER 2012 II – BASZTA 2012 1:7
Kacper Marcinkowski – Marcel Warzecha 3, Filip Dziewięcki 2, Hubert Stępień, Julian Jaguś.
ASTRA 2012 II – ORLĘTA 2012 II 0:2
Sebastian Pisarczyk, Jan Stępień.
ASTRA 2012 I – WICHER 2012 II 1:1
Ignacy Jamioł – Błażej Pałka.
WICHER 2012 I – ASTRA 2012 II 1:2
Bruno Januchta – Dominik Paprocki 2.
BASZTA 2012 – ORLĘTA 2012 I 3:2
Hubert Stępień, Julian Jaguś, Filip Dziewięcki – Antoni Kozłowski 2.
ORLĘTA 2012 II – ORLĘTA 2012 III 1:0
Kacper Król.
WICHER 2012 I – ASTRA 2012 I 1:0
Szymon Trojanowski.
ASTRA 2012 II – WICHER 2012 II 2:2
Dominik Paprocki 2 – Kacper Marcinkowski 2.
ORLĘTA 2012 II – BASZTA 2012 1:6
Sebastian Pisarczyk – Julian Jaguś 4, Filip Dziewięcki 2.
ORLĘTA 2012 I – ORLĘTA 2012 III 3:3
Jan Łuczkiewicz, Piotr Wawrzonkiewicz, Antoni Kozłowski – Antoni Bieniek, Piotr Cegielski, Mikołaj Nawotniak.
BASZTA 2012 – WICHER 2012 I 7:0
Julian Jaguś 3, Filip Dziewięcki 3, Marcel Warzecha.
ORLĘTA 2012 III – WICHER 2012 II 3:2
Piotr Cegielski, Antoni Bieniek, Marcel Grzegorczyk – Kacper Marcinkowski 2. ORLĘTA 2012 I – ASTRA 2012 II 1:1
Antoni Kozłowski – Dominik Paprocki.
ASTRA 2012 I – ORLĘTA 2012 II 0:0
1 |
Baszta Rytwiany 2012 |
7 |
21 |
7 |
0 |
0 |
38-4 |
34 |
2 |
Orlęta 2012 I |
7 |
11 |
3 |
2 |
2 |
16-10 |
6 |
3 |
Orlęta 2012 II |
7 |
10 |
3 |
1 |
3 |
7-12 |
-5 |
4 |
Orlęta 2012 III |
7 |
10 |
3 |
1 |
3 |
10-15 |
-5 |
5 |
Astra 2012 II |
7 |
9 |
2 |
3 |
2 |
7-13 |
-6 |
6 |
Wicher 2012 I |
7 |
6 |
2 |
0 |
5 |
6-18 |
-12 |
7 |
Astra 2012 I |
7 |
6 |
1 |
3 |
3 |
4-7 |
-3 |
8 |
Wicher 2012 II |
7 |
5 |
1 |
2 |
4 |
10-19 |
-9 |
Baszta Rytwiany 2012 – 1 miejsce
Julian Jaguś 16 – król strzelców, Filip Dziewięcki 10 – najlepszy zawodnik, Marcel Warzecha 7, Hubert Stępień 5.
Orlęta Kielce 2012 I – 2 miejsce
Antoni Kozłowski 8, Igor Kundera 4, Piotr Wawrzonkiewicz 3, Jan Łuczkiewicz 1.
Orlęta Kielce 2012 II – 3 miejsce
Sebastian Pisarczyk 3, Jan Stępień 2, Kacper Król 1, Jerzy Plewa 1, Dominik Krogulec.
Orlęta Kielce 2012 III – 4 miejsce
Piotr Cegielski 3, Antoni Bieniek 2, Marcel Grzegorczyk 2, Mikołaj Nawotniak 2, Aleksander Radek 1.
Astra Piekoszów 2012 II – 5 miejsce
Dominik Paprocki 5, Wojciech Murawski 2, Wiktor Sideł, Miłosz Woźniak.
Wicher Miedziana Góra 2012 I – 6 miejsce
Bruno Januchta 5, Szymon Trojanowski 1, Antoni Kubicki, Wiktor Pawelec.
Astra Piekoszów 2012 I – 7 miejsce
Ignacy Jamioł 2, Maksym Fąfara 1, Jakub Kwiatek 1 – najlepszy bramkarz, Filip Picheta.
Wicher Miedziana Góra 2012 II – 8 miejsce
Kacper Marcinkowski 8, Błażej Pałka 2, Adrian Pałka, Jakub Rudnicki.